Sleva!

EVOLVEO EasyPhone FG černá

690 

Mobilní telefon – tlačítkový, 2,8″ TFT 320 × 240, Micro SD až 64 GB, zadní fotoaparát 0,3 Mpx, Jack (3,5mm), dual SIM + paměťová karta, neblokovaný, SOS tlačítko, nabíjecí stojánek, baterie 1000 mAh

+ dárek SIM T-mobile Twist

Záruka: 24 měsíců

Není skladem

Katalogové číslo: EVO114b1 Kategorie: ,

Popis

EVOLVEO EasyPhone FG je kvalitně zpracovaný mobilní telefon, který nabídne 2 přehledné displeje o velikostech 2,8″ a 1,77″. Čelní kryt telefonu skýtá hned 2 praktické tlačítka pro snadný příjem či odmítnutí hovorů, zatímco pro jednoduché ovládání využijete klávesnici s výraznými a snadno čitelnými klávesami. Mobilní telefon EVOLVEO EasyPhone FG podporuje 2 aktivní SIM karty a díky jemně drážkovanému povrchu se velmi dobře drží, což výrazně usnadňuje manipulaci s telefonem a zabraňuje jeho vyklouznutí.

Klíčové vlastnosti mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone FG

  • Výrazná a přehledná klávesnice pro snadné ovládání
  • Stojan pro automatické nabíjení baterie
  • 2 přehledné displeje mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone FG o rozměrech 2,8″ a 1,7″
  • Specifická tlačítka pro rychlé zapnutí fotoaparátu, spuštění rádia či psaní zpráv
  • Černá barva mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone FG
  • SOS tlačítko pro tísňové volání a SMS
  • Praktické funkce a bohatá výbava
  • Jemně drážkovaný povrch mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone FG usnadňuje manipulaci
  • 2 praktická tlačítka na čelním panelu slouží k přijmutí či odmítnutí telefonního hovoru
  • Mobilní telefon EVOLVEO EasyPhone FG podporuje 2 aktivní SIM karty

EVOLVEO EasyPhone FG nabídne dva displeje o rozměrech 2,8″ a 1,7″

Při používání mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone FG vás potěší 2 přehledné displeje. Hlavní displej o velikosti 2,8″ s velkými písmeny slouží pro snadné a rychlé zobrazení hlavní nabídky telefonu, a také k psaní či čtení zpráv. Druhý displej o velikosti 1,77″ je umístěn na přední straně telefonu, takže poskytuje dokonalý přehled o aktuálním čase, příchozích SMS či hovorech a dalších informacích. Pro rychlý příjem telefonního hovoru slouží tlačítka na čelní straně telefonu, takže lze kdykoliv přijmout hovor bez nutnosti otevírání telefonu EVOLVEO EasyPhone FG.

Výrazná a přehledná klávesnice zajistí lepší ovládání

Mobilní telefon EVOLVEO EasyPhone FG disponuje výraznými a dobře čitelnými klávesami, které zaručují jednoduché a přehledné ovládání. Tlačítka telefonu jsou od sebe navzájem oddělena, což usnadňuje jejich stisknutí při psaní SMS či volbě telefonních čísel. Pro zvýšení komfortu při psaní jsou navíc tlačítka podsvícena, přičemž k dispozici je také možnost aktivace zvukového signálu po stisknutí klávesy. Na klávesnici se nachází specifická tlačítka pro zapnutí fotoaparátu, spuštění rádia či psaní zpráv. EVOLVEO EasyPhone FG má k dispozici rovněž možnost rychlé volby, která umožňuje nastavení až 8 čísel pro jejich snadné vytáčení jedním kliknutím.

SOS tlačítko pro tísňové volání a SMS

Zadní strana mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone FG je vybavena SOS tlačítkem, jehož stisknutí zahájí okamžité vytáčení zvolených čísel, a také na tato čísla ihned odešle nouzovou zprávu. Tlačítku lze nastavit zároveň až 5 různých telefonních čísel, na které bude odeslána SMS a zahájeno volání.

Stojan pro automatické nabíjení telefonu EVOLVEO EasyPhone FG

Pro bezpečné uložení mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone FG je k dispozici kvalitně zpracovaný nabíjecí stojan. Po vložení telefonu do stojanu se ihned zahájí automatické nabíjení, díky čemuž bude mít mobilní telefon EVOLVEO EasyPhone FG vždy dostatek energie pro volání, psaní SMS a další funkce.

Praktické funkce a bohatá výbava

Mobilní telefon EVOLVEO EasyPhone FG je vybaven mnoha praktickými funkcemi, takže budete mít k dispozici i dostačující fotoaparát s bleskem, rádio s automatickým laděním stanic bez nutnosti zapojení sluchátek a také zvukové profily pro citlivou změnu hlasitosti. Pro přehrávání skladeb slouží hudební přehrávač, zatímco pro snadné osvětlení je k dispozici praktická svítilna. Mobilní telefon EVOLVEO EasyPhone FG nabízí rovněž například kalkulačku, kalendář či možnost nastavení budíků.

Další informace

Hmotnost 0.114 kg
Rozměry 11 × 5.55 × 1.82 cm
Velikost displeje

2,8"

Rozlišení displeje

320×240

Kapacita baterie

1000 mAh

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.