Sleva!

TP-LINK TL-MR3020

299 

Přenosný 3G a LTE Router 2.4GHz – 300Mbps / WAN / USB 2.0

Pro správnou funkčnost je třeba připojit 3G/LTE USB modem.

Záruka: 36 měsíců

Není skladem

Katalogové číslo: TL-MR3020ver.3.20 Kategorie: ,

Popis

Sdílejte možnosti sítě 3G/4G! Díky napájení notebookem či adaptérem umožňuje model TL-MR3020 snadné sdílení mobilního připojení v síti 3G/4G s rodinou a přáteli ve vlaku, při kempování, v hotelu a téměř kdekoliv, kde je 3G/4G pokrytí. Připojením 3G/4G USB modemu k routeru získáte okamžitě 3G/4G Wi-Fi hotspot.

Tento router je výjimečný díky svému malému cestovnímu designu a mini USB portu, díky kterému lze připojit notebook či napájecí adaptér a použít je tak jako zdroj napájení. Pokud máte svůj notebook, můžete model TL-MR3020 snadno napájet a vytvořit cloudovou síť, kterou lze sdílet se zařízeními iPad™, iTouch™, Kindle™, telefony Android™ a velkou většinou dalších přenosných zařízení vybavených Wi-Fi.

Kompatibilita je nejdůležitějším aspektem, který je třeba zvážit při výběru 3G/4G routeru. Abychom zajistili kompatibilitu mezi našimi routery a modemem, který použijete s routerem, ujistili jsme se, že jsou naše routery 3G kompatibilní s poskytovateli služeb internetu v regionech, kde se prodávají. Po celém světě máme týmy, které nepřetržitě testují naše routery s nově uváděnými modemy, aby se naši koncoví uživatelé mohli spolehnout, že naše routery budou bezproblémově fungovat i v místě jejich bydliště a práce.

Díky nastavení zabezpečení jedním tlačítkem umožňuje model TL-MR3020 uživatelům okamžitě nastavit zabezpečení jednoduše stisknutím tlačítka WPS na routeru a automaticky tak vytvořit zabezpečené připojení WPA2, které je bezpečnější než šifrování WEP. Tento způsob je nejen rychlejší a bezpečnější než obvyklá nastavení zabezpečení, ale i pohodlnější, protože si nemusíte pamatovat žádné heslo!

Další informace

Hmotnost 0.3 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.