Podmínky půjčovny

!!!POZOR AKCE!!!

Podmínka zaplacení kauce je pouze v případě nového zákazníka po individuálním posouzení zájemce.

Ověření zákazníci si mohou pokladnu zapůjčit bez kauce.

!!!POZOR AKCE!!!

1. Potřebuji půjčit zařízení, co pro to mám udělat?
V první řadě je potřeba informovat, že máte o zápůjčku zájem. To lze učinit objednávkou na e-shopu nebo případně telefonátem na tel. 606 537 183. Doporučuji do objednávky připsat plánovaný termín zápůjčky, aby bylo možné naplánovat doručení!

2. Co se stane po objednání?
Pro kontrolu Vás kontaktuji a zkontroluji s Vámi zadané údaje a ujasníme si termín zápůjčky. Proto dbejte na vyplnění správných konktaktních údajů.

3. Jak se registrovat?
S objednávkou Vám přijde licenční kód podle typu zápůjčky (8 nebo 32 dní). Na jeho základě se přihlásíte na registrace.markeeta.cz a po vytvoření provozovny můžete začít prodávat.
POZOR! Licenční kód určuje dobu platnosti podle typu zápůjčky, proto jej využijte až den před započetím zápůjčky. Licenční kód obsahuje vždy jeden den navíc pro přípravu pokladny na prodej.

4. Jak se ke mě dostane pokladna?
Pokladnu odesílám s číslem zápůjčky na doručovací adresu z objednávky tak, aby bylo možné první den zápůjčky již pokladnu využívat. Pokladní zařízení Vám bude doručeno za plnou prodejní cenu zařízení samotného formou vratné kauce.

5. Jak si nastavím položky a EET certifikát?
Základní informace k nastavení pokladny (včetně nahrání EET certifikátu) jsou obsaženy v balení pokladny, ostatní informace naleznete v on-line manuálu na adrese manual.markeeta.cz.

6. Kdy můžu začít prodávat a odesílají se tržby na Finanční správu?
Ve chvíli, kdy máte nastavené položky a nahraný certifikát z FÚ, nic nebrání prodeji.

7. Co se stane po skončení platnosti licence?
V tom okamžiku již není možné markovat, jelikož zápůjčka je licencí časově omezena. V tu chvíli již můžete pokladnu odeslat nazpět.

8. Jak vrátím pokladnu zpět?
V balení je obsažen protokol s číslem zápůjčky, prosím ponechte ho u pokladny pro snadnou identifikaci navrácené zápůjčky. Pokud protokol v balení navrácené zápůjčky nebude, může se proces dobropisování vratné kauce prodloužit o dobu potřebnou k identifikaci.
Na obal pokladny nic nelepte ani nepište! Mohlo by se stát, že obal již nebude použitelný pro dalšího zákazníka a vyhrazuji si právo na odečtení ceny náhrady obalu z vratné kauce.
Po přijetí pokladny zpět k nám proběhne její kontrola a v případě jakéhokoliv poškození nebo chybějícího příslušenství (zdroje, kabely apod.) si vyhrazuji právo na odečtení poměrné částky z vratné kauce.
Vrácení prostředků z vratné kauce probíhá vždy bankovním převodem. Závěrečná kontrola stavu probíhá vždy na naší centrále a z toho důvodu není možné vracet kauci v hotovosti. Bude Vám vystaven dobropis, který vám zašleme na váš email z objednávky. Stačí pouze potvrdit a poslat nazpět a kauce vám bude následně navrácena bankovním převodem.

9. Jak zjistím, co všechno jsem prodal?
Přístup k vašim datům na adrese manager.markeeta.cz Vám ponecháme ještě nějakou dobu k dispozici pro vytisknutí přehledů, nicméně doporučujeme to udělat co nejdříve, aby jste nepřišli o důležitá prodejní data.

zdroj: www.markeeta.cz