FIXED Smile Wallet

Chtěli byste peněženku, kterou můžete v případě ztráty prozvonit nebo v aplikaci zjistit poslední známou lokaci?

FIXED Smile Wallet je minimalistická peněženka, do které se vejde vše důležité včetně chytrého lokátoru FIXED smile.

wallet_0

Co umí peněženka FIXED Smile Wallet?

FIXED Smile Wallet je ručně vyráběná peněženka vyrobená z pravé kůže v šicí dílně v Prostějově. Peněženka je ušita velmi minimalisticky, ale zároveň se do ní vejde vše potřebné. V mém případě 5 karet, několik složených bankovek a chytrý lokátor Smile umístěný ve speciální kapsičce. Tento senzor je stejný, který jsme si popsali ve starším článku FIXED smile – pomůže s hledáním nejen vašich klíčů.

Funguje na principu Bluetooth technologie, takže v případě, že vám peněženku někdo odcizí, nezjistíte aktuální lokaci, ale pouze lokaci, kde se senzor odpojil od vašeho chytrého telefonu.

Nicméně v mobilní aplikaci je možné nastavit zvukový signál, v případě, že se peněženka vzdálí z vašeho dosahu. Můžete také v případě ztráty mobilního telefonu využít senzor v peněžence na prozvonění telefonu.

Jaké další peněženky FIXED nabízí?

Mimo testované Wallet najdeme u firmy FIXED ještě peněženky Wallet XL, Passport, Tiny, Cards a Coin. Všechny peněženky jsou vyrobené z pravé italské kůže v hnědé a černé barvě. Základní peněženku Wallet seženete i v červené barvě. Samozřejmě u všech najdeme lokátor Smile ve speciální přihrádce.

  • Wallet XL – má 2 kapsy na větší doklady, 2 kapsy na karty a 2 kapsy na mince
  • Passport – ideální na cestování, má 2 velké kapsy pro pas nebo bankovky a 3 kapsy pro karty
  • Tiny – nejmenší z peněženek od FIXED, má 1 kapsu pro karty a 1 pro bankovky
  • Cards – pokud je pro vás hotovost tabu, do této peněženky dáte platební kartu a doklady
  • Coins – má kapsu pro karty a bankovky a kapsu se zipem pro pár drobných mincí

Jaké mám zkušenosti s peněženkou FIXED Smile Wallet?

Peněženku FIXED Smile Wallet v hnědé barvě používám něco přes měsíc a zatím jsem s ní velmi spokojen. Nikdy jsem si nedokázal představit, že by mi mohla stačit takto malá peněženka. Po tom, co jsem všechny slevové karty přesunul do aplikace v mobilním telefonu a mince do měšce, mělo použití minimalistické peněženky větší smysl. V peněžence nosím občanský a řidičský průkaz, kartičku pojištěnce, stravenkovou a platební kartu. Dvě další karty by se tam ale ještě vešly. V druhé kapse mám několik bankovek pro případy, že by některé obchody nepřijímaly platební karty. Víc není potřeba.

Po měsíci používání, kůže stále voní a barva získává patinu. Baterie lokátoru má stále 100% kapacity. U jiného lokátoru jsem měnil baterii po více než roce. V tomto případě odhaduji výdrž baterie podobně.

Závěrečné hodnocení:

FIXED Smile Wallet je kvalitně zpracovaná minimalistická peněženka. Pokud sebou nepotřebujete nosit spoustu plastových kartiček, tak je tou ideální peněženkou v poměru cena/kvalita. V ceně 999,- získáte mimo kožené peněženky také chytrý lokátor, díky kterému svou peněženku už nikdy nezapomenete doma. V případě, že potřebujete jiné uspořádání peněženky, například pro cestovní pas, FIXED má řešení i pro vás. Více informací o produktech této české firmy najdete na: https://www.fixed.zone/produkty/smart